30.03. 2019

 

 

 


Předprodej:

  • SMS ticket  Předprodej akce
  • Ticket Art
  • Níže na této stránce
  • Rock Café Southock
  • Nash Grow Shop

 

FACEBOOK EVENT

 

Vstup:

  • předprodej 350,-

Milí milovníci hutných kytarových riffů a nesmrtelných groovů.

Krucipüsk 30.3. 2019 navštíví jablunkovský ROKÁČ s koncertním programem složeným z nezapomenutelných hitů, jako je Druide, Láska je kurva, Cesta, Aeronehet, Krucipüsk, Sine Amore Nihil, Máme se, Cirkus dneska nebude atd., doplněných o písně z nově vydaného singlu „ Country Hell“ a „Zabil jsem Robota“, které jsou již ke stažení na Spotify a I-Tunes, a jsou předzvěstí připravovaného 12. studiového alba, jenž spatří světlo světa 1.11.2019 na CD+LP pod názvem „COUNTRY HELL“, a ke kterému vyrazí koncem roku 2019 na tour po Čechách a Moravě ve výtečném obsazení :
Tomáš Hajíček sr.- voc.
Tomáš Hajíček jr.-drums
Matěj Čejchan-guitar
Pepa Křeček-bass

posíleného o skvělé žesťové trio!

 

V roce 2019 je tomu také, jářku, už 29 let, co tato skupina, pod vedením zakladatele a zpěváka strejdy Tomáše, začala poletovat po českých, ale i evropských podiích, a plnit všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu dobu se nesmazatelně vryla do životů, snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušů a dětského publika nevyjímaje.

 

Co dodat závěrem …..? Krucipüsk, toť kapela, jenž svým vytříbeným vkusem pro rytmiku a harmonii, nenechá jeden úd v klidu a jak je vidno a nakonec i slyšno, Krucipüsk se neflákají , jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí.

 

Zkrátka, je stále na co se těšit

 

Budeme se na Vás těšit 30.3. 2019 v jablunkovském Rokáči !