21.03. 2020

 

 

 


Předprodej:

  • Předprodej akce    SMS Ticket na www nebo na všech prodejních místech této společnosti
  • Ticket Art na www nebo na všech prodejních místech této společnosti
  • Níže na této stránce
  • Rock Café Southock Jablunkov na baru
  • Nash Grow Shop Český Těšín na prodejně

 

FACEBOOK EVENT


 

THE SIMULATION TOUR 2020 & Rock Café Southock

Na 21. března připadne svátek fanoušků moderního progresivního metalu. V Jablunkovském klubu Rock Café Southock se totiž představí 4 zahraniční kapely, které neminou náš klub. Celému turné šéfují chicagští BORN OF OSIRIS, kteří nám odprezentují svou vizi moderního technického death metalu, druhým tahákem jsou progressiv metalcore VOLUMES z Los Angels, třetím Britská metalcore mlátička OCEANS ATE ALASKA a poslední Thajští DEFYING DECAY z Bangkoku.

 

BORN OF OSIRIS
je americká progresivní metalová skupina založená v roce 2003 v Palatine, Illinois, předměstí Chicaga. Kapelu v současné době tvoří vedoucí zpěvák Ronnie Canizaro, kytarista Lee McKinney, basista Nick Rossi, bubeník Cameron Losch a klávesista / zpěvák Joe Buras.
https://www.facebook.com/bornofosiris/
https://www.youtube.com/watch?v=l56plK0uReo

 

VOLUMES
je americká progresivní metalová kapela se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Skupinu tvoří kytarista Diego Farias, basista Raad Soudani, zpěváci Gus Farias a Myke Terry a bubeník Nick Ursich. Skupina byla založena v roce 2009 a debutovala se svým prvním EP, The Concept of Dreaming v roce 2010. V roce 2014 následovalo debutové celovečerní album Via (2011) a jejich další album No Sleep. Obě alba dosáhla vrcholu na žebříčku iTunes Rock a Metal.
https://www.facebook.com/volumesband/
https://www.youtube.com/watch?v=iLoDiIijO1k

 

OCEANS ATE ALASKA
je britská metalová kapela pocházející z Birminghamu založená v roce 2010. Původní zpěvák James Harrison přišel se jménem kapely; pojmenoval ji po vlně tsunami, která zasáhla Aljašku v padesátých letech a spolkla jeden ze svých zálivů.
https://www.facebook.com/oceansatealaska/
https://www.youtube.com/watch?v=vMZ2mAkDBH0

 

DEFYING DECAY
je thajská alternativní metalová kapela, založena v roce 2010 v Bangkoku v Thajsku. Skládají se z hlavního zpěváka, kytaristy a syntézy Jay Poom Euarchukiati, kytaristy Howarda Fanga a bubeníka Marka Mironova. V roce 2015 vydali své debutové album „All We Know is Failing“.
https://www.facebook.com/defyingdecay/
https://www.youtube.com/watch?v=3I1Hcv6fXPU