18.10. 2019

 

 

 


Vstup:

  • Bažanti 90,-
  • Předprodej 100,-
  • Na místě 110,-

 

FACEBOOK EVENT


 

Chceš zažít na vlastní kůži tu největší “gymplovskou” poslední kalbu v roce 2019🎉?Čeká tě nabitý program plný kvalitních Djů, občerstvení a hlavně kvalitního alkoholu❗️

Na naši bažantce bude take možnost si pořádně rozpálit hrdlo🔥. Ptáte se určitě čím.., legendární Proper No. Twelve Whiskey, založena světoznámým irským MMA bojovníkem Connorem McGregorem, vám to dokonale umožní❗️

❗️Podnapilí nezletilí nebudou na akci vpuštěni

👉NAŠLAPANÝ LINE UP
👉SVĚTELNÁ A KOUŘOVÁ SHOW
👉SOUTĚŽE
👉PASOVÁNÍ BAŽANTŮ
👉OSTATNÍ INFO (soon)

LINE-UP🔥

🎧 Dj Lumír Mořkovský aka LUM-X (19:30)

~Jednoduše ostřílený mazák za mixpultem, který bezpochyb vytvoří ohnivou atmosféru, která ve vás nadlouho zůstane. V blízké době ho můžete potkat ve Vendryni na Pivních slavnostech dne 17.8.

FB: https://www.facebook.com/pg/lumirmorkovskyofficial

__________________________________

🎧 Dj Thobias aka Tobo (22:00)

~Zkušený slovenský Dj, který začal svou kariéru v roce 2007, nemá absolutní problém rozpálit Rokáč. Svědčí o tom jeho úspěchy za 9 let strávenými za mixpultem.

FB: http://www.thobias.sk

__________________________________

🎧 Dj Epascuke (1:00)

~Na závěr naší bažantky se představí mimojiné také místní Dj Epascuke, který už za svou kariéru stihl hrát v klubech jak v Praze, tak i tady v okolí. Hrál i například na afterparty Beats for Love v Ostravských klubech.

IG: https://www.instagram.com/vasekniedoba/

SC: https://soundcloud.com/va-ek-niedoba

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

🔥PASOVÁNÍ BAŽANTŮ

~Tradice, bez které by se nemohla obejít jakákoliv bažantka, proběhne od 19:00 do 19:30. Může (musí) se dostavit každy bažant, pokud chce být dokonale připraven na studium. Odnese si díky tomu také nějakou z našich cen.

*BURN UP TEAM*

Těšíme se‼️

🔥🔥🔥

IG: https://www.instagram.com/burn_up_party/