4.11.2017

 


 

FACEBOOK EVENT

 


Téměř na den se po roce představí „kokoti“ v jablunkovském Rokáči. Kapela je zaběhlým jménem na CZ/SK scéně, bylo však neznámou, jak na ni zareagujou lidé v našem kraji. Bylo krásné vidět narvaný klub, kapelu, jak si to užívala a následné zdravice z jejich profilu, z nichž čišelo velké nadšení a znělo to sakra upřímně!

Jako předkapela vystoupí MADE BY ZERO, nejsou to nováčci, naopak, již po mnoho let zaběhlé jméno, jejich chytlavý a umně zahraný metalcore jistě nažhaví klub do běla a připraví na hlavní hvězdu večera.

Cocotte Minute
Skupina funguje od roku 2002. Již od první desky patři CM na špičku české crossoverové scény. Kapela vyniká svým nezaměnitelným syrovým soundem, neobvyklým charismatickým hlasem zpěváka Zellera, který navíc neváhá svými texty obsáhnout témata, do kterých se většina textařů v české kotlině bojí pouštět. Cocotte Minute hrají pravidelně na klubových pódiích v celé republice a na většině velkých českých prestižních festivalů. Ani v zahraničí není skupina žádným nováčkem, během svého působení již absolvovala turné po Ukrajině, Bělorusku či Francii a má za sebou jednotlivá vystoupení v Itálii, Chorvatskou a na Slovensku. V roce 2007 byla kapela vyhlášena na Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards Objevem roku.[zdroj?] CM jdou systematicky díky poctivé a tvrdé práci za svým. Jako jediným ze své generace se jim podařilo prorazit mimo žánr v masovém měřítku.[zdroj?] Za kapelou je již velmi výrazná stopa v podobě tří úspěšně prodávaných alb a deseti videoklipů, které se pravidelně objevují v předních médiích. V současné době skupina po změně sestavy a managementu vstupuje do nové dimenze. Cocotte Minute, známí svou nezaměnitelnou živou prezentací, velkolepou show, hudební profesionalitou a precizním zvukem v novém designu připravili poslední desku nesoucí název !Rituál, kmen a srdce a kmen!

Brzy spustíme předprodej.

Rokáč crew