23.11. 2019

 

 

 


Předprodej:

  • SMS ticket Předprodej akce

 

FACEBOOK EVENT


 

For I Am King (NL) ★

Holandský metalový FOR I AM KING, v čele s frontmankou Almou Alizadeh, je připraven převzít scénu s ambiciózními, ale přesto chytlavými melodiemi a vynikajícím živým vystoupením.

Od vydání jejich vysoce uznávaného EP „Revengeance“ v roce 2014 v Amsterdamu FOR I AM KING odehrály četné show po celé Evropě, včetně vystoupení na nizozemském Jera On Air a německém Wacken Open Air.

https://www.youtube.com/watch?v=LSXkH6uFuug
https://www.youtube.com/watch?v=yZIeca_CCGQ

 

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

 

From Sorrow To Serenity (SCO) ★

Skotská Metalcore senzace, která vznikla v roce 2013 se nechala inspirovat dnes už velkými kapelami a svůj zvuk a charakteristiku můžeme přiřadit ke kapelam jako Architects, Hearth Of a Coward aj…

FSTS má na kontě 2 vydané alba odjete tour s kapelama jako Jinjer, After The Burial, Chelsea Grin, Betraying The Martyrs, Hearth Of A Coward, Modern Day Babylon, a mnoho dalších – za dobu sve existence kapela projela nespočet klubovych koncertu po Evropě a šanci dostala také i v Japonsku.

Jejich show je nekompromisní strhujující metal, s energii, která vás nenechá v klidu ! ! !

FROM SORROW TO SERENITY vstoupili do studia v září 2018, aby zahájili proces nahrávání ve vlastním studiu v Glasgow ve Skotsku. Kytarista a skladatel Steven Jones ( Bleed From Within ) převzal kormidlo na nahrávání, produkci a mixování, přičemž na masteringu celé desky se podílel Ermin Hamidovic (Architects, Periphery, Bury Tomorrow) v Systematic Productions v australském Melbourne.

https://www.youtube.com/watch?v=YlGslUWxR5s