1.12.2017

 


 

FACEBOOK EVENT

 


❗❗❗ SAVE YOUR DATE ❗❗❗

V pátek 1. prosince 2017 zažije premiéru česko-slovenského snowboardového filmu NEVER TOO LATE MOVIE i severovýchodní cíp naší republiky, protože ho přivítá mezi snowboardovou a skateboardovou komunitou velmi oblíbený klub Rock Café Southock neboli „Rokáč“ v Jablunkově u Třince! My pevně doufáme, že se sem sjedou příznivci snowboardingu nejen ze severní Moravy a Slezska, ale třeba i někdo z Polska a Slovenska, které jsou doslova za rohem.

Tolik zatím základní info 🙌🏻

❗ZAPIŠTE SI DATUM A POZVĚTE SVOJE KÁMOŠE❗

Takže ještě jednou:

➡ Co: Premiéra česko-slovenského snowboardového filmu NEVER TOO LATE MOVIE
➡ Kdy: Sobota 1. prosince, start 20.00 hodin
➡ Kde: Rock Café Southock – Rokáč, Bělá 1069, Jablunkov
———————————————————-

NEVER TOO LATE MOVIE je snowboardový film zachycující sezónu party přednich českých a slovenských jezdců na originálních lokacích v České republice i v zahraničí od tvůrců Filipa Jäschkeho (Inmove Films – kamera / střih) a Martina Večerky (Freeride.cz – produkce). Nebudeme si na nic hrát, takových filmů vychází každý rok po celém světě spousta. Právě u nás doma ale už nic podobného delší dobu nevzniklo a náš snowboarding si to podle nás zaslouží. A zasloužíte si to především vy, kdo milujete snowboarding jako my! Formát filmu je koncipovaný tak, jak to bylo běžné v minulosti a drží se toho už jen málo filmových produkcí. Top čeští a slovenští snowboarders v něm představí svoje „párty“, ve kterých uvidíte to nejlepší, co s námi během sezóny natočili. Žádný dokument, žádné webisody, žádné rádoby epické řeči, prostě jen čistý snowboarding a skvělý soundtrack!

RIDERS: Dušan Kříž, Roman Dlauhý, Zoltan Strcula, Petr Horis Horák, Stepan Rokos, Daniel Porkert, Ondra Porkert, Lukáš Bendák, Miki Pajer, Jan Necas, Jakub Shymonkey Simunek, Darek Junior Bergmann

NEVER TOO LATE MOVIE je prvním českým projektem na poli snowboardingu, který je spolufinancován pomocí tzv. crowdfundingu. Na dokončení filmu se podílelo různými finančními částkami skrz portál HitHit celkem 464 lidí❗, kteří budou během premiérové tour odměněni volnými vstupy a věcnými cenami. Ještě jednou moc děkujeme 🙏🏻🙏🏻🙏🏻, bez vás bychom to nezvládli!