Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck

8.12. 2023

Předprodej

Předprodej akce  SMS Ticket na www nebo na všech prodejních místech této společnosti

Na konec roku chystáme nekompromisní večírek!!!
Příjíždí Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures a Warfuck, kteří vystoupí naživo v Rock Café Southock Jablunkov !
Rotten Sound : jsou finskou grindcore legendou, která se zformovala v roce 1993. Po celá léta získali ohromnou fanouškovskou základnu díky svému bezbřehému nasazení a nekompromisnímu zvuku. Kapela se stala synonymem pro brutální a razantní grindcore! Kapela také oslaví 30 let tažení na Grindcore scéně, tohle si nejde nechat ujít !
Gutalax : je česká grindcore kapela, která byla založena v roce 2009. Kapela je známá svým energickým a divokým živým vystoupením, které často zahrnuje …… každý kdo byl ví co .. kdo ne at se nechá překvapit 🙂
ČAD je hudební skupina ze Slovenska. Vznikla v roce 1994. V současnosti ji tvoří Pišta Vandal, Basia Noiseovna a Valér Tornád. Na svém kontě mají alba s názvy „Psia Krv,“ „Súkromná vojna,“ „Ťažký kov,“ „Čertova Kovadlina“ a „Bastard.“ Jsou dvakrát držiteli prestižní hudební ceny na Slovensku, Radiohlavy, v kategorii Hard and Heavy.
Hudební kořeny ČADu jsou v punku, extrémním hardcore a metalu. Texty jsou výlučně v mateřském jazyce. Tematicky se dotýkají sociálních témat, temných stránek historie, zbojnictví, ale také osobní frustrace.
Horrible Creatures : Naše pozornost se nyní obrací k Horrible Creatures, silnému hudebnímu útvaru z Karlových Varů, kteří vám nabídnou dávku nezkrotného death/thrash metalu. Připravte se na zvukový masakr, který se vám vryje do paměti. Horrible Creatures jsou připraveni naservírovat vám nekompromisní hudební smršť, která vás uchvátí od prvního taktu.
Warfuck : je grindcore kapela složena ze dvou členů – založená v roce 2011 původem z Lyonu ve Francii.
Kapela se vyznačuje nekompromisními, vysokorychlostními blast-beaty, intenzivními hardcore breakdown pasážemi – představte si mix ohnivé rychlosti, headbangingových riffů – TO JSOU WARFUCK ! 🤘
VSTUPENKY:

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter