SPARK PARTY

5.10. 2024

Předprodej

Předprodej akce  SMS Ticket na www nebo na všech prodejních místech této společnosti

Spark Party: Festival of Madness
Rockový magazín Spark zve na unikátní večer metalového šílenství! Pět domácích kapel. Jedna sado maso horror show. Elektrizující zážitek se Sparkem. Na tuto akci se bude ještě dlouho vzpomínat!
Na pódiu se postupně představí pět českých kapel různých žánrů a jedno hororové divadlo. Spark byl vždy otevřený všemožným žánrům tvrdé hudby a stejnou filozofii má i Spark party. K tanci a poslechu zahrají:
EXORCIZPHOBIA
Thrashmetalová špička evropské thrashové scény je ověnčena cenou Zlatý Anděl za své album „Spiritual Exodus“. Trutnovské komando přiveze nabroušený set překypující old school tupa tupa kvalitou ála USA. Krakomosh je tutovka!
WITCH HAMMER
Kaliči heavymetalové oceli oslaví na domácí půdě výročí 25 let existence. Borci předvedou speciální program, kterým důstojně zahájí oslavy čtvrtstoletí kapely. Heavy metal never dies!
ARAWN
Severočeský thrashový uragán vydává nové album „Kapitola III“ a předvede čerstvé pecky. Jadrná čeština a skandinávský melodický tlak jsou ozdobami ošlehaných vítězů soutěže Spark Fresh Blood z Mostu. Dycky ARAWN!
ALIA TEMPORA
Electro metalová parta vedená zpěvačkou Markie Morávkovou je českém a moravském poli tak trochu zjevením. Připravte se na živelnou party plnou stroboskopů, chytlavých melodií a kontrastu tvrdosti a něhy. Možná přijde i nafukovací dinosaur…
SEBASTIEN
Powermetalová kometa z různých částí Čech aktuálně vydala novou studiovku „Quo Vadis“. Pod vedením mistra zvuku Rolanda Grapowa (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) vytesala svižné album na rovni evropské melodické školy s hloubavými českými texty. Extáze síly a melodie!
NORTH SUSPENSION TEAM HORROR SHOW
Zlatým hřebem programu bude hororová divadelní show skupiny North Suspension Team. Při hrůzyplném představení teče skutečná krev, hřeby propichují živé maso a adrenalin atakuje infarktové hodnoty. Tihle kluci a holky se bolesti rozhodně nebojí. Drsné, krvavé a hlavně 100 % skutečné!!!

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter