WITCH HAMMER – křest alba ABSOLUTNO

2.10. 2021

Předprodej

Vstupné 190Kč

Jablunkovská metalová stálice WITCH HAMMER zasvětí tento večer křtu nové desky ABSOLUTNO.
Kapela WITCH HAMMER se rázně hlásí o slovo s novým albem ABSOLUTNO, které má v jejich více než 20-ti leté kariéře velice speciální význam a v mnohém překonává dosavadní hranice jejich tvorby.
Zásadní změnou v sestavě je nová tvář na postu bubeníka, v podobě Davida Janáčka (ex-BAD JOKER´S CREAM…), který mašinu WITCH HAMMER doslova polil čerstvou energií.
 
 
Jako Hosté vystoupí:
OCELOT /Znojmo
Ocelot je česká metalová skupina, hrající svůj vlastní styl říznutý rock n´ rollem . Kapela účinkuje na motocyklových srazech, festivalech, koncertech různého druhu. Veškerá tvorba je původní, podobnost s Motorhead čistě náhodná. Kapela hraje velmi hlasitě, což je způsobeno velmi výkonnou pódiovou aparaturou. Nejnovější album : BORDELL ROLL, vyšlo 16.7.2021
https://www.ocelotband.eu/
 
SINFULL CROWD / Mosty u Jablunkova
Kapela vznika na přelomu roku 09/10 v Mostech u Jablunkova a zdatně kombinuje Trash-coreové riffy se špetkou death-grindu. V roce 2015 kapela vydává svůj plnohodnotný debut s názvem D.D.T. Na kterém jsou čtyři Death/Hc kousky. V roce 2019 začíná kapela pracovat na nových singlech k mini EP 3DooM. Aktuálně mají chlapi venku nový singl PLASTIC AGE.
 
MLSNÍ STARCI / Jablunkov
Banda ostřílených muzikantů z Jablunkova, kteří skvěle kombinují osvědčené hity s vlastní tvorbou a dokážou rozjet každou správnou pařbu!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter