SWORN ENEMY (USA), WORST (BRA), CUTTHROAT (USA)

6.7. 2024

Předprodej

Předprodej akce  SMS Ticket na www nebo na všech prodejních místech této společnosti

Rock Café Southock Jablunkov na baru

ROCK CAFÉ SOUTHOCK & FAJTFEST PROUDLY PRESENTS:
SWORN ENEMY, kteří na hudební scénu vstoupili v roce 1997, zaznamenali svůj první záblesk v roce 2001 s albem „Negative Outlook“. A Již v té době vyslali jasný signál, že se nebojí postavit tváří v tvář tehdejší NEW YORK HARDCORE SCÉNY…
Kapela si od počátku vzala to nejlepší ze staré newyorské hardcore scény, a vychutnala si esenci kapel jako Sick Of It All nebo např.. Madball. Zároveň však si vzali příklad ze světa thrashových velikánů jako Exodus a Testament, aby vytvořili jedinečný mix, který přináší nový rozměr a vlastní tvář!
WORST kapela zrozená na ulicích São Paula v Brazili, v poslední době úspěšně dobývá evropskou hardcore scénu ! Díky nekompromisní show si zasloužené získávají respekt na hardcore scéně po celém světě – Pocit prašné ulice São Paula živě v JABLUNKOVĚ !
Cutthroat z Los Angeles, inspirovaní ulicemi a obklopeni osobním, politickým náboženským chaosem. Jako plátno k vyjádření svých pocitů z tohoto šíleného světa používají směs hardcore, beatdown, hip-hop 90. let a thrash. Všichni členové mají dlouhou historii v jiných kapelách na turné po celém světě. V Evropě se třeba ukázali s Cut Throat na legendární PERSISTENCE TOUR.
VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 15.11.2023

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter